Marinco 2018BP-24 Trolling Motor Plug (Male) 12/24V – Black
2018BP-24
11 in stock (can be backordered)
Description
Trolling Motor Plug (Male)
  • Connects to trolling motor
  • Jumpered internally to supply 12V & 24V power to the trolling motor when plugged into the receptacle. Black
  • Max. rating is 60 amps (new rating)
Additional information
Weight 0.2 lbs
Dimensions 6 × 3 × 3 in